Het team


Jolanda van Gerwe

Jolanda van Gerwe
Oprichtster en pedagoog Stichting Join us
jolanda@join-us.nu

Sil de Graaf
Operationeel manager
sil@join-us.nu

Linda Nouwen
Kwaliteitscoach
linda@join-us.nu

Anne Weijs
Gedrachswetenschapper
anne@join-us.nu

Myke van Asseldonk
Communicatieadviseur
myke@join-us.nu

Anita Otter- van der Aar
Stagaire jeugdstudies
anita@join-us.nu

Het bestuur


Peter Francken
Voorzitter Stichting Join us
peter@join-us.nu

René van den Akker
Penningmeester
rene@join-us.nu

Ans Brugmans
Secretaris
ans@join-us.nu

Onze ambassadeurs


Jacqueline Lifmann
Ambassadeur Stichting Join us

Als moeder heb ik ervaren wat de gevolgen van chronische eenzaamheid kunnen zijn voor je kind. Mijn zoon Alain heeft op 9 mei 2019 op 25-jarige leeftijd besloten zijn leven te beëindigen na jaren van eenzaamheid. Hij was net afgestudeerd aan de TU Eindhoven maar voelde niet de verbinding en de warmte van de samenleving waarin hij zichzelf kon zijn. Een prachtig mooi en puur mens. Er zijn vele psychologen en psychiaters geweest in zijn leven, ze hebben Alain niet de richting en handvatten gegeven die hij zo nodig had. Hij had eigenlijk maar een ding nodig: Een vriend of vriendin waarmee hij iets leuks kon gaan doen. Toen ik zag dat Join us vlak voor Alain zijn overlijden was gestart in Eindhoven, waar hij studeerde, was ik intens verdrietig en ontroerd tegelijk. Alain was zeker naar Join us toe gegaan!

Als ambassadeur voor Join us zet ik mijn tijd en ervaring in voor eenzame jongeren. Alain dacht dat hij de enige was, dat was dus niet zo…. In de verwerking van het verlies van mijn zoon wil ik de pijn en verdriet die wij als familie dagelijks ervaren omzetten in het doel waar ook Join us voor staat. Ik weet zeker dat Alain mij daarbij gaat helpen, we gaan het samen doen.

Nadï van de Watering
Ambassadeur Stichting Join us
Toelichting

Nicky Opheij
Ambassadeur Stichting Join us
Toelichting

Onze jongerenraad


Siem, Diego, Jan, Chantal, Carlijn en Jaswan zijn de leden van de jongerenraad.
jongerenraad@join-us.nu