Het team


Jolanda van Gerwe
Oprichtster en pedagoog Stichting Join us
jolanda@join-us.nu

Sil de Graaf
Operationeel manager
sil@join-us.nu

Linda Nouwen
Kwaliteitscoach
linda@join-us.nu

Anne Weijs
Gedragswetenschapper
anne@join-us.nu

Myke van Asseldonk
Communicatieadviseur
myke@join-us.nu

Anita Otter- van der Aar
Stagaire jeugdstudies
anita@join-us.nu

Het bestuur


Peter Francken
Voorzitter Stichting Join us
peter@join-us.nu

René van den Akker
Penningmeester
rene@join-us.nu

Ans Brugmans
Secretaris
ans@join-us.nu

De ambassadeurs


Jacqueline Lifmann
Ambassadeur Stichting Join us

Als moeder heb ik ervaren wat de gevolgen van chronische eenzaamheid kunnen zijn voor je kind. Lees verder. 

Nadï van de Watering
Ambassadeur Stichting Join us

Nicky Opheij
Ambassadeur Stichting Join us

De jongerenraad


Siem, Diego, Jan, Chantal, Carlijn, Niels en Jaswan zijn de leden van de jongerenraad.
jongerenraad@join-us.nu

Jaarverslag 2019


Wilt u meer informatie over Stichting Join us? Download hier het jaarverslag 2019, de financiële verantwoording, het beloningsplan en beleidsplan.