Het team


Mariëlle Schoenmakers
Operationeel manager
marielleschoenmakers@join-us.nu

Jolanda van Gerwe
Oprichtster en pedagoog Stichting Join us
jolanda@join-us.nu

Linda Nouwen
Kwaliteitscoach
linda@join-us.nu

Judith Versteden
Kwaliteitscoach
judith@join-us.nu

Myke van Asseldonk
Communicatieadviseur
myke@join-us.nu

Anne van den Berg
Communicatieadviseur
annevandenberg@join-us.nu

Anne Weijs
Gedragswetenschapper
anneweijs@join-us.nu

Sil de Graaf
Coördinator fondswerving en organisatie ontwikkeling
sil@join-us.nu

Leon van den Berg
Vrijwilligerscoördinator
leon@join-us.nu

Het bestuur


Peter Francken
Voorzitter Stichting Join us
peter@join-us.nu

René van den Akker
Penningmeester
rene@join-us.nu

Ans Brugmans
Secretaris
ans@join-us.nu

De ambassadeurs


Jacqueline Lifmann
Ambassadeur Stichting Join us

Bekijk de video.

Nadï van de Watering
Ambassadeur Stichting Join us

Bekijk de video.

Nicky Opheij
Ambassadeur Stichting Join us

Bekijk de video.

De jongerenraad


Siem, Diego, Jan, Chantal, Carlijn, Niels en Jaswan zijn de leden van de jongerenraad.
jongerenraad@join-us.nu

Jaarverslag 2019


Wilt u meer informatie over Stichting Join us? Download hier het jaarverslag 2019, de financiële verantwoording en het beleidsplan.