Het team


Jolanda van Gerwe
Oprichtster en pedagoog Stichting Join us
jolanda@join-us.nu

Sil de Graaf
Operationeel manager
sil@join-us.nu

Linda Nouwen
Kwaliteitscoach
linda@join-us.nu

Paul Moonen
Kwaliteitscoach
paul@join-us.nu

Myke van Asseldonk
Communicatieadviseur
myke@join-us.nu

Anne Weijs
Gedragswetenschapper
anne@join-us.nu

Anita Otter- van der Aar
Stagiaire jeugdstudies
anita@join-us.nu

Het bestuur


Peter Francken
Voorzitter Stichting Join us
peter@join-us.nu

René van den Akker
Penningmeester
rene@join-us.nu

Ans Brugmans
Secretaris
ans@join-us.nu

De ambassadeurs


Jacqueline Lifmann
Ambassadeur Stichting Join us

Bekijk de video.

Nadï van de Watering
Ambassadeur Stichting Join us

Bekijk de video.

Nicky Opheij
Ambassadeur Stichting Join us

Bekijk de video.

De jongerenraad


Siem, Diego, Jan, Chantal, Carlijn, Niels en Jaswan zijn de leden van de jongerenraad.
jongerenraad@join-us.nu

Jaarverslag 2019


Wilt u meer informatie over Stichting Join us? Download hier het jaarverslag 2019, de financiële verantwoording en het beleidsplan.